tel. 032-280-80-14 Komunikator - gadu-gadu Gadu-Gadu E-mail - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Wizytówki

W naszej ofercie posiadamy również usługę przygotowania jak i wydrukowania wizytówek. Bezpośrednio u nas można zamówić szybki projekt wizytówki i zlecić jej wydrukowanie. W ofercie mamy wizytówki wysokonakładowe (od 500 sztuk) jak i niskonakładowe (nawet 10 wizytówek!!!)

Drukujemy w technologii cyfrowej oraz offsetowej. Do mniejszych ilości polecamy szybki druk cyfrowy, który wykonujemy nawet w jeden dzień zaś do większych offsetowy. Wizytówki dodatkowo są uszlachetniane np. folia błysk. W wizytówkach cyfrowych możemy wykonać obcięcie rogów, dokonać odwiertów, wydrukować na papierze błyszczącym czy też nałożyć odpowiednią folie. W celu doradzenia Państwu najlepszego druku oraz wyceny dodatkowych uszlachetnień zapraszamy do kontaktu. Jeżeli Państwo nie posiadają swojego projektu graficznego to projekt zrealizuje nasze studio graficzne. Posiadamy doświadczenie na rynku oraz wielu zadowolonych Klientów. Skorzystaj z usług profesjonalistów i aktualnych promocji !

Tylko u nas możesz zaprojektować i zamówić niski nakład wizytówek, który odbierzesz w tym samym dniu!

CENY WIZYTÓWEK JUŻ OD 0,19 ZŁ!