Joomla TemplatesWeb HostingFree Money

!!! Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

zatuszuj.pl
Wybierz produkt / usługę:

(baza w budowie - inne modele tel.)


Wyszukiwarka materiałów eksploatacyjnych do twojej drukarki:  

TABELA KOMPATYBILNOŚCI
Kontakt

zatuszuj.pl
Pn-Pt 9-17
ul. Dworcowa 19 Bytom 41-902
tel. 32-280-80-14 / 0-668-346-376

ul. Modrzejowska 32B Sosnowiec
tel. 0-533-446-647

Konsultant 1: gg :
5105892Gadu-Gadu

Konsultant 2:  gg :
22919867Gadu-Gadu

kontakt / punkty / sklep - dojazd


Rabaty / Nagrody

NOWA STRONA - PUNKT SOSNOWIEC w zatuszuj.pl sosnowiec.zatuszuj.pl

NOWA STRONA - E-SKLEP w zatuszuj.pl esklep.zatuszuj.pl

NOWA STRONA - KOMPUTERY I IT w zatuszuj.pl komputery.zatuszuj.pl
Strona główna -> Praktyczne porady -> Regeneracja czy nowy tusz do drukarki atramentowej?

10 Grudzień 2019 r.  10:59:48

Szukaj na stronie - szukaj

Szukaj na forum - szukaj

Regeneracja czy nowy tusz do drukarki atramentowej?

Regeneracja czy nowy tusz do drukarki atramentowej?

Regeneracja, napełnianie tuszu, kartridża to zabieg odpowiedniego przygotowania pustego tuszu, kartridża poprzez udrażnianie dysz głowicy drukującej oraz ponowne napełnienie komory lub komór tuszu, kartridża odpowiednio dopasowanym do modelu tuszem, atramentem. Regeneracje, napełnianie można wykonać na dowolnym typie tuszu, kartridża niezależnie czy jego producentem jest HP, Lexmark, Epson, Canon, Brother czy inny producent.

Dlaczego warto regenerować, napełniać tusze, kartridże atramentem czyli regenerować, napełniać puste kasety drukujące. Po pierwsze z tego względu, że regeneracja, napełnianie tuszem, atramentem prowadzi do ponownego wykorzystania tuszy, kartridży, a tym samym przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego. Dodatkowo jako efekt regeneracji uzyskujemy pełnowartościowy produkt o wysokiej jakości, chronimy środowisko i przede wszystkim oszczędzamy nawet do 70% ceny nowego tuszu, kartridża. Taka oszczędność jest możliwa dzięki wykorzystaniu całej fabrycznej pojemności tuszu, kartridża z atramentem, która w przypadku HP, Epsona, Canona, Lexmarka, Brother wypełniana jest tuszem, atramentem tylko w 1/2 lub 1/3 pojemności tuszu, kartridża.

Regeneracja, napełnianie tuszu, kartridża odbywa się wyłącznie w profesjonalnych punktach, które posiadają odpowiednie oprzyrządowanie, a także materiały eksploatacyjne. Zapewne w tym momencie wiele osób pomyśli sobie: jak to, przecież w domu można samodzielnie wykonać regenerację, napełnianie i to po niższych cenach. I faktycznie ceny są niższe jednak w warunkach domowych możliwe do przeprowadzenia jest wyłącznie nabijanie, napełnianie atramentem kasety, które i tak nie gwarantuje poprawnych wydruków, a różnica cen między nabijaniem,napełnianiem samodzielnym a profesjonalną regeneracją, napełnianiem wynika z poniesienia odpowiedzialności za wykonaną usługę. Bowiem nieprawidłowe nabicie, napełnienie tuszu, kartridża atramentem może prowadzić do uszkodzenia drukarki.

Koniecznie należy pamiętać, że proces regeneracji, napełnienia tuszu, kartridża można przeprowadzić tylko wówczas gdy głowica drukującą nie jest uszkodzona lub zaschnięta wskutek długiej przerwy w drukowaniu. Jeśli jednak będziemy o nią odpowiednio dbać uzyskamy możliwość zregenerowania, napełnienia tuszu, kartridża od kilku do kilkunastu razy w zależności od modelu i producenta (najpopularniejsi to Hewlett Packard, Lexmark, Canon).zatuszuj.pl - Bytom udziela GWARANCJI na usługę regeneracji, napełniania kaset drukujących tuszy, kartridży.


Sklep


 

Copyright (c) zatuszuj.pl 2012 / naprawa laptopów Bytom

All registered names and trademarks are the property of their owners and are used solely to identify the products and services.